top of page
Вірте, надихайте, досягайте
Рада школи
Шкільну раду було створено, щоб дати можливість нашим дітям тут, у Сент-Джонсі, мати право голосу в управлінні власною школою. Таким чином, наші діти мають більше почуття причетності, стають більш впевненими, коли висувають ідеї, і розвивають краще розуміння необхідності працювати разом на благо інших.
Рада нашої школи складається з обраних представників від кожного класу. У липні ми проводимо вибори нових шкільних рад. Спочатку призначаються діти; потім вони повинні підготувати маніфест і виступити перед своїм класом. Нарешті всі діти голосують за людей, які, на їхню думку, будуть хорошими представниками школи. Кожен клас представлений двома обраними членами.
![ST_J_STILLS - 21.jpg](https://static.wixstatic.com/media/d45a68_ce4ec550ecad44db9ce7af1b2c7b03ca~mv2.jpg/v1/fill/w_91,h_61,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/d45a68_ce4ec550ecad44db9ce7af1b2c7b03ca~mv2.jpg)
bottom of page